3D Duvar Kağıtları ile Sıradan Duvarları Sanat Eserine Dönüştürün; Evinizin Her Köşesine Derinlik ve Hayal Gücü Katın!

3D Duvar Kağıdı

Daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Milyonlarca fotoğraf arşivinden sizin için en doğru olanı bulabiliriz. Bize buradan ulaşın!

3D duvar kağıtları, pazarda nispeten yeni bir yeniliktir. Kullanıcı için sürükleyici bir deneyim sağlıyorlar ve teknoloji meraklıları arasında çok popüler hale geldiler. 3d duvar kağıdı, derinlik yanılsaması yaratmak için duvarlarınıza yerleştirilebilen yeni bir duvar kağıdı türüdür.

Piyasada birçok farklı 3d duvar kağıdı türü bulunmaktadır. Soyut tasarımlardan manzaralara ve hatta hayvan baskılarına kadar herkes için bir şeyler var. Fiyatlar, tasarımın boyutuna ve baskı materyaline bağlı olarak değişmekle birlikte, metrekare başına 279 - 299 TL arasında değişmektedir.

3D duvar kağıtları, evinizin veya ofisinizin daha çekici ve modern görünmesini sağlamanın harika bir yoludur. Bir odayı yaratıcı bir şekilde dekore etmek için kullanılabilirler ve ayrıca fotoğraf çerçevesi olarak da kullanılabilirler.

Üç boyutlu duvar kağıdı

Üç boyutlu duvar kağıdı, derinliği olan ve farklı açılardan görülebilen özel bir duvar kağıdı türüdür. Bu tür duvar kağıtları aynı zamanda 3D duvar kağıtları veya boyutlu duvar kağıtları olarak da bilinir. Üç boyutlu duvar kağıtları, duvar ve tavanlarınızdan mobilya ve zeminlere kadar her türlü yüzeye uygulanabilir.

Bugün piyasada birçok farklı üç boyutlu duvar kağıdı modeli ve tasarımı bulunmaktadır. Bazıları çok pahalı ve bazıları daha ucuz. Duvar kağıdının tasarımına, boyutuna, kullanılan malzemeye ve özel yapım olup olmamasına göre fiyatlar değişmektedir. Üç boyutlu duvar kağıtları, evinizde bir derinlik hissi yaratmanın harika bir yoludur.

3D Duvar kağıdı nasıl sökülür?

Duvar kağıdı, evinize kişilik katmanın harika bir yoludur. Ancak eskiyip modası geçtiğinde duvar kağıdını evinizin duvarlarından kaldırmak isteyebilirsiniz. Duvar kağıdını çıkarmanın ilk adımı, alanı iyice temizlemektir.

Bu, siz onu çıkarırken duvarda eski duvar kağıdı parçası kalmamasını sağlar. Bu adım için sabun ve su veya amonyak bazlı bir temizleyici kullanabilirsiniz. Alanı temizledikten sonra, duvarınızın süpürgelik döşemesinin kenarından dışarı çıkmış olabilecek kalan kağıt parçalarını kazımak için bir macun bıçağı veya kazıyıcı kullanın.

3D Duvar kağıdı nasıl yapıştırılır?

Macunu bir kovada su ile pürüzsüz bir kıvam alana kadar karıştırın, ardından rulo veya fırça ile duvar kağıdınızın arkasına uygulayın. Bu yapıldıktan sonra, duvar kağıdınızı, her tarafta bir veya iki cm çıkıntı olacak şekilde duvara yerleştirin.

Ardından, biraz maskeleme bandı alın ve altındaki kabarcıkları düzeltirken kağıdın üst kenarını duvara sabitleyin. Son olarak, yeni duvar kağıdınızın bir tarafındaki arka kağıdı çıkarmadan önce, kağıdınızın alt kenarını sabitlemek için daha fazla maskeleme bandı kullanın ve kenarlardaki fazlalıkları bir jilet veya kazıyıcı ile alın!

3D Duvar kağıdı nasıl silinir?

  • Duvar kağıdını temizlemek için bir kova ılık suya, bir süngere veya yıkayıcıya, bulaşık sabununa ve bir havluya ihtiyacınız olacak.
  • Kovayı ılık suyla doldurun ve içine bir yemek kaşığı bulaşık deterjanı ekleyin.
  • Duvar kağıdını temizleyici veya süngerle ovun ve 5 ila 10 dakika bekletin.
  • Ovma solüsyonunu ılık suyla durulayın ve yüzeyi havluyla kurulayın.

 

✅ Özel Ölçü: İstediğiniz Ölçülerde
✅ Özel Tasarım: Tasarımları Özelleştirme
✅ Gerçek 3D: 3 Boyutlu Duvar Kağıdı
✅ Alternatif: Kendinden Yapışkanlı Duvar Kağıdı
duvar kağıdı referanslar
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Hızlı İletişim
WhatsApp 0543 248 9830