Grafiti Duvar Kağıdı

Daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Milyonlarca fotoğraf arşivinden sizin için en doğru olanı bulabiliriz. Bize buradan ulaşın!

Grafiti, onlarca yıldır var olan bir sanat türüdür. Sokak sanatı, vandalizm ve siyasi ifadeler dahil olmak üzere birçok farklı grafiti türü vardır. Sokaklarda, binalarda, trenlerde ve hatta galerilerde dahil olmak üzere birçok yerde grafiti bulunabilir.

Graffiti duvar kağıdı, üzerinde grafiti desenleri olan bir duvar kağıdı türüdür. Özellikle gençler, 3 boyutlu duvar kağıdı modellerini kullanarak yatak odalarını bu tür duvar kağıtlarıyla dekore etmeye bayılırlar çünkü çok moda ve havalılar!

Grafiti deseni, bugün piyasada bulunan en popüler 3D duvar kağıtlarından biridir. Duvarlarınızda soyut sanat gibi görünen soyut bir tasarıma sahiptir. Grafiti deseni geniş bir renk yelpazesinde mevcuttur, bu da odanızın renk şemasına uygun olanı seçebileceğiniz anlamına gelir.

3D grafiti duvar kağıtlarının fiyatları oldukça uygundur, bu da ucuz ama yine de kaliteli bir şey arıyorsanız mükemmel bir seçim anlamına gelir. Web sitemizde pek çok farklı tip ve stil mevcuttur, bu nedenle çok fazla sorun yaşamadan ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulabilirsiniz.

duvar kağıdı referanslar
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Hızlı İletişim
WhatsApp 0543 248 9830