Mermer Desenli Duvar Kağıdı

Daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Milyonlarca fotoğraf arşivinden sizin için en doğru olanı bulabiliriz. Bize buradan ulaşın!

Mermer desenli duvar kağıdı, evinize biraz stil katmanın modaya uygun ve lüks bir yoludur. Yaşam alanınızı lüks bir otel odası veya spa gibi hissettirmek için harika bir yol olabilir. Mermer desenli duvar kağıdı birçok farklı stil ve dokuya sahiptir. Bu ürünün ana kullanım alanları şunlar olabilir

 • Evinize bir lüks duygusu ekleyin.

 • Yaşam alanınızı bir otel veya spa odası gibi hissettirin.

 • Sıcak ve rahatlatıcı bir atmosfer oluşturun.

  Mermer görünümlü duvar kağıdı

  Mermer görünümlü duvar kağıdı, iç tasarım için popüler bir seçimdir. Evine biraz ihtişam katmak isteyenler için göz alıcı ve zarif bir seçenektir. Mermer desenli duvar kağıdı yerden tavana her yüzeyde ve her renk düzeninde kullanılabilir.

  Mermer desenli duvar kağıdı söz konusu olduğunda pek çok seçenek vardır, bu yüzden sadece birini seçmek zor olabilir. Bu model mutfaklarda, banyolarda ve yatak odalarında ya da evin her köşesinde, hatta iş yerlerinizin tüm bölümlerine bile uyum sağlar. Sizin için geniş bir arşiv taraması yapabilir ve en doğrusunu bulabiliriz. Yapmanız gereken bize ulaşmak.

  Mermer görünümlü duvar kağıdı fiyatları modeline, desenine ve yapıldığı malzemeye göre değiştiğini düşünebilirsiniz. Altın vurgular veya gerçek mermer mozaik karolarla lüks bir tasarıma giderseniz çok pahalı olacağı kanaatine varabilirsiniz. Tüm modellerimizde tek fiyat geçerlidir. İstediğiniz ölçülerde şimdi sipariş verin!

duvar kağıdı referanslar
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Hızlı İletişim
WhatsApp 0543 248 9830