Kargo ve Taşıma Bilgileri

Duvarkagidi.NET, web sitemizden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme / fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Sipariş onayının uygun şekilde gerçekleşmesi halinde, ürünler en geç 1 iş gününde kargoya verilecektir. Bulunduğunuz yere bağlı olarak kargo süresinde değişiklikler olabilir. Kargo şubesi olmayan yerlerde teslimat süresi uzayabilir.

Hafta sonu Siparişleri

Hafta sonları kargo şirketlerinin mesai yapma darlığı, kargonuzun hafta içi günlere nazaran farklılık gösterebileceğini unutmayın.

Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlerde, stoklarımızda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en hızlı şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazmaya özen gösteriniz. Mümkün ise, adresinizde detaylar belirtiniz. (örn; PTT'nin karşı sokağı )

duvar kağıdı referanslar
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Hızlı İletişim
WhatsApp 0543 248 9830